Jednodniowy Wykład z Anną Black!!! Wrocław!!!

Już niedługo odbędzie wyjątkowe wydarzenie podczas którego każdy będzie mógł przyjść i poczuć ANGIELSKI POWER!
 

Serdecznie zapraszamy na Jednodniowy Wykład z Anną Black, który odbędzie się we Wrocławiu 23 i 24 kwietnia 2022!

 

Celem wykładu jest usystematyzowanie podstaw, zwiększenie świadomości gramatycznej, wzbogacenie słownictwa i wykonanie mnóstwa ćwiczeń praktycznych pokonujących barierę w mówieniu.

 

Wybierz właściwą grupę dla siebie:

 

23 kwietnia 2022 GRUPA A2-B1 (SOBOTA)
Jeżeli Jesteś osobą początkującą lub wiecznie początkującą – ta grupa jest dla Ciebie! Otrzymasz nie tylko dawkę praktycznej wiedzy ale i ogrom wsparcia, aby przełamać barierę w mówieniu. Zwinnie usystematyzujemy podstawy gramatyki (bez żmudnych regułek!), Otrzymasz materiały ćwiczeniowe, które poszerzą Twoje słownictwo i wspólnie wykonamy mnóstwo ćwiczeń praktycznych (mówionych), aby pokonać strach przed mówieniem!
Będą także prelegenci, którzy merytorycznie i krótko opowiedzą o pokonywaniu barier od strony psychologicznej.
W przerwach wypijemy dobrą kawę, zjemy pyszne ciastko a goście specjalni, Native speakerzy, będą próbowali zagadywać Ciebie po angielsku. Nie Bój się przyjechać Sam bo będą tutaj sami swoi – jedna wspierająca się rodzina!

 

24 kwietnia 2022 GRUPA B1-B2 (NIEDZIELA)
Jeżeli posiadasz już podstawy z angielskiego ale mimo wszystko Boisz się mówić albo nie wiesz, co mówić – ta grupa jest dla Ciebie! Pokażemy jak mówić, aby mówić bez zatrzymywania się i co robić, aby skutecznie poszerzyć słownictwo. Otrzymasz niezbędne materiały ćwiczeniowe, wyselekcjonowaną bazę słownictwa z takich dziedzin życia jak Podróże, gotowanie, sport, zdrowie, filmy/seriale, książki oraz życie rodzinne.
Dodatkowo będą prelegenci, którzy merytorycznie i krótko opowiedzą o pokonywaniu barier od strony psychologicznej i tak jak w grupie SOBOTNIEJ, w przerwach wypijemy dobrą kawę, zjemy pyszne ciastko a goście specjalni, Native speakerzy, będą próbowali zagadywać Ciebie po angielsku. Nie Bój się przyjechać Sam bo będą tutaj sami swoi – jedna wspierająca się rodzina!

 

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma wyjątkowy gift package od naszych sponsorów 💗

 

Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce i jedyne w tym roku!
Koszt biletu to 250zł za 7h nauki, inspiracji, materiałów ćwiczeniowych, darmowych napojów oraz lunchu, możliwości poznania nowych ludzi i niezapomnianych wrażeń!

 

Godziny spotkań:
GRUPA SOBOTA godz. 8:30 – 15:30 – KUP BILET
GRUPA NIEDZIELA godz. 8:30 – 15:30 – KUP BILET

 

Wakacje coraz bliżej! Czy chcesz swobodnie MÓWIĆ po angielsku?
Nie zwlekaj i rezerwuj bilet już dziś!

 

Do zobaczenia!